E-BÜLTENE ABONE OL

PERSONEL YÜK YÜKSELTİCİ (MANLİFT) KULLANIMI EĞİTİMİ SERTİFİKASI

PERSONEL YÜK YÜKSELTİCİ (MANLİFT) KULLANIMI EĞİTİMİ SERTİFİKASI


PERSONEL YÜK YÜKSELTİCİ (MANLİFT) KULLANIMI EĞİTİMİ SERTİFİKASI

Sertifikası ile ne iş yapılır?

PERSONEL YÜK YÜKSELTİCİ (MANLİFT) KULLANIMI EĞİTİMİ SERTİFİKASI ile, personel ve yük taşıma amaçlı kullanılan manliftlerin güvenli ve verimli bir şekilde kullanımını öğrenmiş olursunuz. Bu sertifika ile, inşaat, inşaat dışı, tarım, sanayi, enerji, depolama ve benzeri sektörlerde manlift operatörü olarak çalışabilirsiniz.

PERSONEL YÜK YÜKSELTİCİ (MANLİFT) SERTİFİKASI nasıl alınır?

PERSONEL YÜK YÜKSELTİCİ (MANLİFT) KULLANIMI EĞİTİMİ SERTİFİKASI Kurs süresi 40 saattir ve teorik ve uygulamalı eğitimlerden oluşur. Kursu başarıyla tamamlayanlar, e-Devlet ve Üniversite tarafından onaylı sertifika almaya hak kazanırlar.

PERSONEL YÜK YÜKSELTİCİ (MANLİFT) SERTİFİKASI nedir?

PERSONEL YÜK YÜKSELTİCİ (MANLİFT) SERTİFİKASI, çalışma platformu ile donatılmış, personel ve yük taşıma amaçlı kullanılan bir iş makinesidir. Manliftler, yüksekte çalışma yapılması gereken durumlarda güvenli ve verimli bir şekilde çalışma imkanı sunar.

PERSONEL YÜK YÜKSELTİCİ (MANLİFT) sertifikası ile ne kadar maaş alır?

PERSONEL YÜK YÜKSELTİCİ (MANLİFT) SERTİFİKASI ile maaş, kişinin iş tecrübesine, çalıştığı sektöre ve işverenin bütçesine göre değişkenlik gösterir. Genel olarak, manlift operatörleri asgari ücretin üzerinde maaş alır.

URARTU AKADEMİ

Urartu Akademi, PERSONEL YÜK YÜKSELTİCİ (MANLİFT) KULLANIMI EĞİTİMİ SERTİFİKASI, Urartu Akademi tarafından e-Devlet onaylı ve üniversite onaylı şekilde verilmektedir